Roben

 

logo


Röben  posiada ponad stuletnie doświadczenie w produkcji ceramiki budowlanej. Dzięki zakładom produkcyjnym w Europie i Stanach Zjednoczonych firma  znajduje się w ścisłej czołówce producentów. Dachówki  firmy Röben cieszą się dużym zainteresowaniem i  uznaniem wśród klientów.

Ze wszystkich rodzajów pokryć dachowych, ceramiczne są uważane za najbardziej trwałe. Marka Röben udziela 30 lat gwarancji na swój produkt, ocenia się natomiast że ceramiczne dachówki przetrwają na dachu nawet do 150 lat.  Zapewne po takim długim czasie stracą zalety estetyczne ale nie stracą  na walorach użytkowych i nadal będą dobrze chronić dach.

Pokrycia ceramiczne tego producenta  są przede wszystkim wytrzymałe na złamania, odporne na trudne warunki atmosferyczne, mrozoodporne i mało nasiąkliwe. Precyzyjny rozmiar dachówki  usprawnia prace dekarskie.

Szeroki asortyment akcesoriów dachowych umożliwia maksymalne dopasowanie różnych elementów konstrukcji dachu pod kątem technicznym jak i wizualnym. Pomagają estetycznie wykończyć dach, zapewniając jednocześnie jego szczelność i trwałość.

                                                                         PIEMONT

PIEMONT CZERWONA NATURALNA OPOLE ROBEN DACHÓWKA CERAMICZNA
CZERWONA NATURALNA

 

Specjalnie zaprojektowane zamki  gwarantują wyjątkową szczelność.  Nowoczesnym kształt i niższą falą niż pozostałe pokrycia marki Röben. Do  krycia  dachów o bardzo małym kącie nachylenia. Zapotrzebowanie na 1m2 to ok 10,6 szt.

 

 

 

                                                                   MONZA

MONZA MIEDZIANA ANGOBA OPOLE ROBEN DACHÓWKA CERAMICZNA
MIEDZIANA ANGOBA

 

Najniższe wśród pokryć ceramicznych obciążenie połaci dachowej –  jedynie 38,71 kg/m² .  Dodatkowe ząbki  by zapewnić  łatwiejsze mocowanie za pomocą klamer, gwarantują bardziej trwałe i stabilne przypięcie dachówki do łaty.
Zapotrzebowanie na 1m2 to tylko ok. 9,8 szt.